Otwórz www.needleart.pl
Jak najpewniej wiecie od ponad roku jesteśmy również właścicielem Needle&Art. Do tej pory prowadziliśmy równolegle oba sklepy internetowe jednakże ze względu na podobny asortyment podjęliśmy decyzję o połączeniu obu witryn. Od dnia 16 stycznia 2019 roku pod adresem www.homecraft.pl będzie przekierowanie na stronę www.needleart.pl. Marka, którą tworzymy od 2014 roku oczywiście nie zniknie i w przyszłości w sklepie Needle&Art możecie spodziewać się produktów sygnowanych Home&Craft.

Wszystkie zamówienia, które po 16 stycznia będą w statusie 'W toku' zostaną oczywiście zrealizowane. Kontakt telefoniczny, mailowy oraz poprzez portale społecznościowe jest i będzie cały czas aktywny - nie musicie się o to martwić. Punkty lojalnościowe zgromadzone przez Was w Home&Craft na Wasze życzenie mogą zostać przeniesione do Needle&Art.

Chcieliśmy Wam serdecznie podziękować za wspólne ponad cztery lata, za Waszą obecność, wsparcie oraz zainteresowanie naszymi produktami. Do zobaczenia w Needle&Art oraz na nowej odsłonie Home&Craft, która pojawi się w przyszłości jako wizytówka naszej marki.

Zespół Needle&Art