Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Na początek pragniemy podkreślić, że nasza firma szanuje Twoje prawa i nie ma powodów do zdenerwowania. Jeśli coś poszło nie tak i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu bądź po prostu chcesz zwrócić przedmiot w ramach odstąpienia od umowy zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami.

Na początku wybierz, który z opisanych przypadków jest zgodny z Twoją sytuacją:

Przypadek I

Zakupione produkty - dotarły uszkodzone
- dotarły inne, niż zamówiono
- dotarły i są niezgodne z umową
 

W takim wypadku, możesz skorzystać z możliwości reklamacji i zaproponowanego przez nas formularza, który znajduje się TUTAJ.

Produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu i dostarczone na nasz adres:

Home&Craft
Paweł Pieczka
Plac Dąbrowskiego 12/30
00-055 Warszawa

Przypadek II

Zwrot części lub wszystkich produktów
 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać (biuro@homecraft.pl, listownie) w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Proponowany przez nas formularz odstąpienia od umowy znajduje się TUTAJ.

Od chwili złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz 14 dni na wysłanie produktów, od zakupu których odstąpiłeś. Produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu i dostarczone na nasz adres:

Home&Craft
Paweł Pieczka
Plac Dąbrowskiego 12/30
00-055 Warszawa

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki w przypadku reklamacji i zwrótu pokrywasz Ty. Koszty ponownej wysyłki przedmiotu otrzymanego przez nas w ramach reklamacji są po naszej stronie.

Wybór formularza

Nasze formularze to tylko propozycja dla Ciebie. Jeśli chcesz możesz wykorzystać własnoręcznie przygotowany dokument reklamacji lub odstąpienia od umowy. Wybór pozostawiamy Tobie.

HomeAndCraft © 2018 - Design by Systeo