Dostawa i płatności

Wysyłka

Firmy przewozowe

Do wysyłki zakupionych przez Was przedmiotów korzystamy z usług Poczty Polskiej. Poszczególne warianty cenowe prezentują się następująco:

FORMA PŁATNOŚCI KWOTA ZAMÓWIENIA KOSZT WYSYŁKI
Przelew do 299 zł włącznie 9,99 zł
Przelew powyżej 299 zł Bezpłatna wysyłka na terenie Polski przy płatności tradycyjnym przelewem na konto.
Pobranie do 299 zł włącznie 17,99 zł
Pobranie powyżej 299 zł 7,99 zł
 

W przypadku wysyłki za granicę prośba o kontakt mailowy lub telefoniczny przed złożeniem zamówienia.

 

Czas dostawy

Przesyłki nadajemy listem poleconym lub paczką pocztową. Czas dostawy to jeden lub dwa dni robocze od nadania przez nas przesyłki zarówno dla listu jak i paczki. Przy założeniu, że zamówienie zostało złożone na tyle wcześnie, że nadaliśmy przesyłkę jeszcze tego samego dnia przed godziną 15:00 przesyłka może do Ciebie dotrzeć już w następnym dniu roboczym. Całkowity czas realizacji zamówienia, czyli okres przygotowania i pakowania towaru oraz czas dostawy przez pocztę waha się od 1 do 5 dni roboczych.

 
 

Płatności

System płatności online Transferuj.pl / PAYPAL

System płatności online to najszybszy i najwygodniejszy obecnie sposób płatności. Po potwierdzeniu zamówienia następuje natychmiastowe przekierowanie do systemu płatności Transferuj.pl gdzie po wskazaniu odpowiedniego banku i dokonaniu przelewu zaksięgowanie pieniędzy na naszym koncie trwa zazwyczaj do kilku minut. Dzięki temu możemy od razu rozpocząć realizację Twojego zamówienia. Obecnie Transferuj.pl obsługuje płatności internetowe następujących banków:

Twojego banku nie ma na liście? Nie martw się! W takim przypadku możesz po prostu zapłacić kartą debetową lub kretytową dowolnego banku wybierając PAYPAL - nie wymaga to posiadania własnego konta w PAYPAL.

Przelew na konto

W przypadku tej płatności należy wykonać przelew na nasze konto bankowe:

Home&Craft
Systeo Paweł Pieczka
Plac Dąbrowskiego 12/30
00-055 Warszawa
KONTO BANKOWE: 47 1950 0001 2006 0069 7040 0002

Rozpoczęcie realizacji zamówienia w tym przypadku następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Oczekiwanie na zaksięgowanie trwa od kilku minut do około jednego dnia roboczego.

Płatność za pobraniem

Dzięki płatności za pobraniem zapłaty dokonasz przy odbiorze przesyłki. Rozwiązanie to ma dwa małe minusy. Cena wysyłki - która jest nieznacznie wyższa od pozostałych form płatności oraz to, że jeśli nie odbierzesz nadanej paczki poprosimy Cię o zwrot poniesionych przez nas kosztów wysyłki.

 
 

Statusy zamówień

Zamówienia w procesie przetwarzania dostępne są wyłącznie dla klientów, którzy posiadają konto oraz złożyli zamówienie online w homecraft.pl. Aktualny status zamówienia można sprawdzić na zakładce 'Historia zamówień' na koncie w homecraft.pl. Zamówienia mogą przyjmować następujące statusy:

1. Oczekiwanie na realizację

Początkowy status po złożeniu zamówienia, który jest ustawiany automatycznie.

2. Oczekiwanie na przelew bankowy

Status ustawiany przez nas manualnie w przypadku wyboru tradycyjnego przelewu bankowego.

3. Realizacja w toku

Status ustawiany przez nas manulanie w przypadku płatności za pobraniem lub po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe. Po dokonaniu płatności poprzez Transferuj status ustawiany jest automatycznie.

4. Zamówiene zrealizowane

Status oznacza, że zamówione towary zostały już wysłane i w niedługim czasie należy spodziewać się przesyłki.

5. Zamówiene anulowane

Status ustawiany przez nas manualnie w przypadku rezygnacji z wysyłki, bądź zwrotu produktów.

 
 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów dostawy, bądź masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wysyłki lub płatności konkretnego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@homecraft.pl lub poprzez nasz formularz kontaktowy, który znajduje się TUTAJ.

HomeAndCraft © 2018 - Design by Systeo